Викрадений 40 років тому Chevrolet Corvette повернуть власнику

Угнанный 40 лет назад Chevrolet Corvette вернут владельцу

Поліцейські виявили кинутий Chevrolet Corvette 1981 року випуску. Однак коли VIN-номер автомобіля спробували пробити по базі, система видала помилку.

Співробітники відділку почали розбиратися з цією проблемою, спеціально для цього до справи підключили детектива, який спеціалізується на викраденнях. Саме він виявив, що планка з номером уварена в кузов. Після недовгих пошуків, йому все ж вдалося знайти оригінальний VIN, і от його вже змогли перевірити по базі даних.

Виявилося, що автомобіль значився в угоні останні 38 років – у колишнього власника його вкрали майже відразу після покупки, все в тому ж 1981 році. При цьому, судячи по пробігу всього в 17 703 км і досить гарному стану кузова, викрадачі теж пробули щасливими власниками «Корветта» не дуже довго.

  Китайці привезли до Франкфурта кросовер з 48-дюймовою «приборкою»

Зараз поліцейський департамент штату Мічиган намагається знайти першого і законного власника автомобіля. Правда, щасливого кінця у цій історії може і не бути – якщо водій подав позов до страхової про викрадення, то зараз автомобіль визнають власністю компанії. Крім того, за 38 років колишній власник міг переїхати або змінити контакти, що теж ускладнить пошуки.

У 2017 році у Франції знайшли хетчбек Peugeot 104, викрадений 38 років тому, і навіть спробували повернути машину власнику. Автомобіль виявили в болоті неподалік від міста Шалон-ан-Шампань, розташованого в 160 км від Парижа. Власник земельної ділянки, на якій знаходиться болото, натрапив на хетчбек після падіння рівня води через посуху і відразу ж сповістив про знахідку поліцію.