Він Дизель показав, на чому буде їздити в дев’ятому “Форсажі”

Вин дизель показал, на чем будет ездить в девятом

Він Дизель, виконавець однієї з головних ролей у фільмі «Форсаж», показав автомобіль, на якому буде їздити його герой в дев’ятій частині франшизи. На опублікованому в Instagram ролику можна побачити доопрацьований Dodge Charger SRT Hellcat Widebody.

На перший погляд може здатися, що це представлений в липні серійний Dodge Charger SRT Hellcat Widebody, але у машин є ряд відмінностей. Кіношний варіант «чарджера» відрізняється передком як у Charger SRT Hellcat 2019 модельного року, формою обвісу і капота, а також колесами від демонічного Challenger SRT Demon. Під капотом седана може бути встановлений як стоковий 717-сильний HEMI V8, так і його доопрацьований варіант. Інформації про це, звичайно ж, немає.

Судячи з новин зі знімальних майданчиків, крім Dodge Charger SRT Hellcat, в дев’ятому «Форсажі» ми побачимо екстремальну чотирьохдверку Jaguar XE SV Project 8, нову Toyota Supra, рестомоди класичних американських маслкарів і армійський броньовик, схожий на Gurkha LAPV з п’ятої частини. Зйомки фільму пройдуть в Лос-Анджелесі, Единбурзі, Лондоні і Тбілісі.

Одну з ролей у новому «Форсажі» виконає американський рестлер Джон Сіна. У 2017 році він судився з Ford через продаж суперкара GT. Згідно з угодою Сіна не міг продати автомобіль протягом перших двох років володіння, але все-таки порушив цю умову.