Випробувальний центр Nokian Tyres в Іспанії: як просувається будівництво

Испытательный полигон Nokian Tyres в Испании

Новий випробувальний центр Nokian Tyres в Іспанії, що дозволяє впродовж цілого року проводити випробування літніх, всесезонних та зимових шин, буде готовий у 2020 році. Загальний обсяг інвестицій оцінюється в 60 мільйонів євро.

Там, де землю вкривала картата ковдра невеликих полів, зараз можна побачити різноманітні тестові ділянки, що поступово приймають остаточний вигляд. Незважаючи на зливи на Пасху, будівельні роботи на новому випробувальному центрі Nokian Tyres в Іспанії йдуть за графіком.

Ймовірно, найбільш вражаючим є овальний трек із профільованими поворотами. Загальна дистанція траси становить понад 7 кілометрів і команда з Німеччини, що спеціалізується на створенні класичних овальних треків, наразі працює над топографією та верхніми шарами дорожнього покриття.

Ділянка площею 300 га розташована в невеликому містечку Санта Крус де ла Сарса, приблизно в годині їзди на південь від столиці Іспанії Мадрида.

  Японець разом витратив на покупку суперкарів 7 млн доларів

Основну увагу буде приділено літнім і всесезонним шинам, а також шинам з високим швидкісним індексом; особливо високий попит на них спостерігається на зростаючих для Nokian Tyres ринках у Центральній Європі і Північній Америці, де компанія незабаром відкриє новий завод. Ще одним напрямком роботи центру тестування є підвищення безпеки наших продуктів впродовж всього року рік.

Значну частину підготовчих робіт для понад десяти тестових ділянок нового центру вже виконано: верхні шари грунту були видалені і будівельна техніка приступила до роботи. Наступний етап – ретельне укладання шарів нового дорожнього покриття, що на більшості майданчиків має бути завершено до 2020 року.

Будівельні роботи на овальному треку найбільш складні і технологічні: профіль південного повороту і земляні роботи вже готові. Далі йде тонке профілювання і укладання перших шарів покриття. А коли трек буде готовий, тут можна буде тестувати шини на швидкості до 300 км/год.

  Nissan Patrol наступного покоління: нові фотографії

Новий полігон стане третім для Nokian Tyres. Він доповнює існуючу мережу випробувальних центрів, яка складається з зимового 700-гектарного полігону в Івало, Фінляндія, і більш скромного майданчика поруч із фінської штаб-квартирою в м. Нокіа.

Одним з напрямків розвитку Nokian Tyres є підприємство з вирощування гваюли, перспективного джерела високоякісного каучука для шин. Nokian Tyres бере участь в його культивації та вивченні разом з місцевими університетами і партнерами, сама ж плантація працює під керівництвом місцевих фермерів.

Компанія також опікується 25 гектарами землі, які перетворено на справжній острівець дикої природи. На цій площі побудовані гнізда для яструбів і сов, а також водойми для птахів, за поведінкою яких фахівці спостерігатимуть протягом трьох років. На ділянці будуть висаджені кам’яні дуби та інші дерева.