Volkswagen почав виробництво якоїсь нової моделі

Volkswagen начал производство некой новой модели

Минулого літа Volkswagen в своєму релізі, присвяченому реконструкції заводу в німецькому Емдені (там збирають нинішній Passat і ліфтбек Arteon), згадав побіжно про Shooting Brake, випуск якого налагодять на цьому підприємстві. П’ятидверному Passat це визначення явно не підходить, так що, мабуть, малася на увазі саме нова модифікація Arteon. Але німців, здається, випередили китайці.

З конвеєра одного з заводів FAW Volkswagen недавно зійшов якийсь новий автомобіль, пам’ятне фото з’явилося в місцевих соцмережах. Назва моделі не розкривається, сама машина захована під покривалом. Але є внутрішньозаводське кодове позначення – VW483/1. А ліфтбек Volkswagen CC, який для Піднебесної також виробляє FAW Volkswagen, носить індекс VW483. Тому-то китайські медіа і зробили висновок, що на підприємстві зібрали перший універсал.

  Geely і Volvo представили новий кросовер

Передбачається, що «сарай» копіює дизайн лифтбека, безрамкові двері теж зберегли. Габарити поки невідомі. Китайський варіант за своїми розмірами майже збігається з глобальним Arteon: довжина дорівнює 4864 мм, колісна база – 2841 мм, об’єм багажника становить 501 л.

Техніка універсалу напевно дісталася від лифтбека. У Китаї він доступний з бензиновою “турбочетвіркою» 2.0 серії EA888 потужністю 186 або 220 к.с., двигун поєднується з семиступінчастою роботизованою коробкою з двома зчепленнями. Привод у китайській версії – тільки передній. У Німеччині, наприклад, Arteon пропонується з бензиновою “четвіркою” 2.0 TSI (190 або 272 к.с.) і дизелем 2.0 TDI (190 або 240 к.с.), обидва працюють в парі з 7-DSG. Глобальний ліфтбек може бути з повним приводом 4Motion.

  Volkswagen оновив кросовер Atlas

До речі, давно ходять чутки про те, що Arteon обзаведеться мотором V6. Не виключено, що такий двигун дебютує на «світовому» універсалі. Глобальну версію «сараю», швидше за все, запустять в серію в наступному році.