Volkswagen показав бюджетний кросовер на базі Polo

 Volkswagen показал бюджетный кроссовер на базе Polo

У Китаї відбулася прем’єра Volkswagen Tacqua – перелицьованою версії компактного кросовера T-Cross. Новинка побудована на тій самій платформі MQB A0, що і актуальний Volkswagen Polo і технічно ідентична китайському T-Cross.

Появі «двійника» китайські споживачі зобов’язані двом спільним підприємствам Volkswagen: кросовер T-Cross вже випускається SAIC-Volkswagen, а Tacqua буде сходити з конвеєра FAW-Volkswagen. Завдяки іншому обвісу габаритна довжина Tacqua трохи менше, ніж у китайського T-Cross: 4 194 мм проти 4 218 мм. Європейський кросовер ще компактніше: всього 4 107 мм від бампера до бампера.

Volkswagen Tacqua буде доступний з двома двигунами на вибір – 1,5-літровим атмосферним мотором потужністю 113 к.с. і 1,4-літровим турбованим агрегатом віддачею 150 л.с .. Більш потужний мотор поєднується з 7-ступінчастим “роботом” DSG, а безнаддувна «четвірка» працює в парі з 6-ступінчастою «механікою». Привод – на передні колеса.

  Toyota розповіла про нову модульну платформу

Салон Tacqua відрізняється від T-Cross штрихами: кросовер топової версії R-Line комплектується сучасним мультирулем, 10,2-дюймовим екраном віртуальної приладової панелі і 8-дюймовим тачскріном мультимедіасистеми, однак регулювання кліматичної установки як і раніше активується фізичними шайбами.

На китайський ринок Volkswagen Tacqua вийде до кінця року. Прайс-лист поки не оголошений, але новинка буде коштувати порівняно з моделлю T-Cross.