Volkswagen Touareg отримає “заряджену” версію

Volkswagen Touareg получит

Чутки про можливий випуск Touareg R ходять давно, але зараз вони отримали офіційне підтвердження. Глава департаменту маркетингу Volkswagen Юрген Штакманн заявив виданню Autocar в кулуарах прем’єри нового “Гольфа”, що розширення сімейства R почнеться вже в наступному році.

І це буде не перша R-модифікація в історії моделі: кілька років тому Volkswagen випускав Touareg першого покоління з індексом R50, який оснащувався могутнім 10-циліндровим дизелем. При об’ємі в 5,0 л він розвивав 345 к.с. і 850 Нм крутного моменту. А зараз у позашляховика є ще більш потужний дизельний двигун.

Шансів на те, що в актуальному поколінні Touareg R теж виявиться дизельним, між тим, небагато. За попередніми даними, в Volkswagen схиляються до того, щоб забезпечити найпотужніший і найшвидший “Туарег” гібридною силовою установкою на основі дволітрового бензинового турбомотора. Такий Touareg вже продається в Китаї і має в своєму розпорядженні 360 к.с. і 700 Нм, але для R-новинки віддачу силової установки можуть підняти до 400 з невеликим к.с.

  У штаб-квартирі Volkswagen пройшли обшуки

А от можливості перетворитися в повноцінний електромобіль позашляховик, схоже, уникнув – Юрген Штакманн заявив, що на даний момент це неможливо. Гібридний Volkswagen Touareg R з’явиться на ринку, швидше за все, в 2021 році.