Як буде виглядати Hyundai Tucson наступного покоління

Как будет выглядеть Hyundai Tucson следующего поколения

Днями в Інтернеті миготіли свіжі шпигунські фотографії корейського кроссовера Hyundai Tucson наступного покоління, завдяки яким ми можемо більш точно відтворити зовнішність майбутньої новинки, офіційний дебют якої очікується ближче до середини 2020 року.

Tucson нинішньої генерації на конвеєрі не так вже й давно – з 2015 року, а в минулому році він пережив рестайлінг. Однак це не заважає корейській компанії тестувати повністю нове покоління моделі, яке незабаром може вийти на ринок. Зовнішність майбутнього Tucson значно відрізняється від нинішньої моделі: спереду з’явиться велика решітка радіатора, об’єднана з фарами. При цьому оптика буде «двоповерховою» як на нових кросоверах Santa Fe і Palisade.

Стилістику боковин формує пара підштампувань, перше з яких йде на передньому крилі уздовж роз’єму капота, друге починається з передніх дверей і впирається в задні ліхтарі. Також є подштамповки в нижній частині бічних дверей. Судячи зі шпигунських фотознімків, вельми оригінальним буде рішення задньої частини кросовера. Молдинг бічного скла розширюється в напрямку задньої частини і плавно переходить у вікно багажних дверей. Широка виштамповка під нішу номерного знака також є місцем для трикутних ліхтарів. Цілком можливо, вони будуть об’єднані між собою світлодіодним смужкою по останній автомобільній моді.