З Mercedes-Benz G-Class зробили броньований пікап

Из Mercedes-Benz G-Class сделали бронированный пикап

Лімітований Mercedes-Benz G 500 4 × 4², що випускався з 2015 по 2017 рік, отримав захищену версію Enok P1, здатну врятувати пасажирів від штурмової гвинтівки і вибухових пристроїв. Всюдихід переобладнали в пікап і оснастили аварійним люком в даху.

Побудовою унікального «Гелендвагена» займалися фахівці Gruma Automobile GmbH у співпраці з Armored Car Systems. Ці спеціалізовані ательє використовували досвід зі створення армійських позашляховиків і надихалися захищеними G-Класами, які стоять на озброєнні німецьких військових і спецпідрозділів поліції Німеччини. Про клас броні G 500 4 × 4² не повідомляється, але творці запевняють, що автомобіль не поступається по захищеності патрульним машинам спецслужб, а по прохідності перевершує їх.

Під капотом броньованого «Гелендвагена» штатний мотор – чотирилітрова «бітурбовісімка» потужністю 421 к.с .. З новим кузовом, сталевими панелями по периметру і важкими 37-дюймовими шинами Beadlock позашляховик втратив в динаміці, але конкретні цифри розгону до «сотні» не наводяться . Зате розкіш інтер’єру зберегли по максимуму: шкіра, алькантара і карбонові вставки залишилися на місці, як і оригінальні крісла з гравіюванням 4×4².

  В Україні відбувся зоряний тест-драйв Mercedes-Benz Star Experience

Ціна на броньований «Гелік» від Gruma тримається в секреті, але позашляховик, зроблений в єдиному екземплярі, буде коштувати набагато дорожче оригінальної версії. Наприклад, Brabus оцінив свій проект екстремального G 500 4×4² в 540 тисяч євро.