Мотоцикліст розігнався до 122 км/год, стоячи на голові. Відео

Мотоциклист разогнался до 122 км/ч, стоя на голове

У Великобританії встановили один з найдивніших світових рекордів – байкер-екстремал розігнався до 122,5 км/год, стоячи на голові. Заїзд проходив на аеродромі Елвінгтон в Північному Йоркширі. Пікова швидкість гонщика склала 76,174 миль/год або 122,590 км/год. Для порівняння, попередній рекордсмен зміг розігнатися до 30 миль/год.

Марко Джордж, автор нового рекорду, опублікував ролик на своєму YouTube-каналі. Як розповів він сам, на підготовку до заїзду пішло трохи більше півроку – байкер працює інженером-робототехніки, а гонки на мотоциклах просто його хобі.

Минулого тижня в Porsche розповіли про свій незвичайний рекорд: гібридний кросовер Cayenne Turbo S став найкращим на трасі, якою ще немає. Автомобіль проїхав коло по недобудованій дорозі за 3 хвилини 51 секунду – оскільки крім нього по кільцю ще не їздив ніхто, час автоматично став рекордним.

  У Білорусі побудували мотоцикл з мотором від ЗАЗ

Половину траси кросовер проїхав по звичайній асфальтованій дорозі, а останні півкола йому довелося їхати по пересіченій місцевості з піску, гравію і трави. Зрозуміло, навіть представники Porsche відносяться до рекорду несерйозно і вживають це слово виключно в лапках.