Для Volvo XC90 наступної генерації обрали нову назву. Це підтвердив генеральний директор компанії Хакан Самуельсон. То як буде називатися флагманський кросовер Volvo?
Шведська марка подала патент на товарний знак Embla – вочевидь, саме так і назвуть XC90 нової генерації. Слово запозичили зі скандинавської міфології – так звали першу жінку на землі. Зміна індексів повноцінними назвами торкнеться й інших моделей Volvo, але першою справжнє ім’я приміряє саме наступник XC90, і це буде електричний кросовер, який відкриє нову еру для шведської марки.
Про майбутнє Volvo Embla відомо, що він буде побудований на платформі SPA2, отримає три ряди сидінь і дизайн в стилі концепт-кара Recharge (на фото). Автомобілю пророкують просунутий комплекс автономного водіння з лідаром, вбудованим в дах. Автопілот розроблений спільними зусиллями Luminar, Zenseact та Nvidia й відповідає третьому рівню автономності за шкалою SAE.
За неофіційними даними, Volvo Embla буде технічно уніфікований з Polestar 3, прем’єру якого анонсували ще влітку цього року. Пізніше, восени, з’явилася інформація, що Polestar 3 буде позиціюватися як більш спортивний кросовер: він отримає дві версії, з одним та двома моторами, і, на відміну від XC90, буде розрахований тільки на п’ять пасажирів.

