Bardahl: як американська автохімія підкорює Україну навіть за часів війни

Bardahl – це відомий бренд автомобільної хімії, олив та пально-мастильних матеріалів, який має значну частку ринку у багатьох країнах світу.

Історія створення компанії Bardahl бере початок з 1939 року, коли Оле Бардал (Ole Bardahl) заснував свою першу майстерню з виробництва автомобільних добавок у Сіетлі, штат Вашингтон, США. Наразі європейське відділення Bardahl представлено двома підприємствами: SADAPS Bardahl (Франція, Бельгія) та Maroil Bardahl (Італія).

За десятиліття свого існування Bardahl зарекомендувала себе як один із лідерів галузі завдяки своїй високоякісній продукції та інноваційним формулам. Компанія постійно працює над вдосконаленням своїх продуктів і впроваджує передові технології, щоб задовольнити потреби автомобільних власників у всьому світі.

І хоча на ринку України Bardahl з’явився буквально напередодні війни, його українське представництво продовжує розвиватися у всіх регіонах і розширяти дилерську мережу. Відтак, можна сказати, що американська компанія вірить у Перемогу України, як і всі ми! Але перейдемо до особливостей продукції Бардаль, про які у нас в країні знають поки що не всі автомобілісти…

Однією з унікальних формул Bardahl є формула Polar Plus. Ця формула базується на використанні спеціальних поларних сполук, які взаємодіють з металевими поверхнями двигуна та утворюють захисне покриття. Вона забезпечує ефективне змащення і захист від зносу, знижує тертя та покращує показники паливної ефективності.

Формула Fullerene є ще однією унікальною розробкою Bardahl. Вона базується на використанні фулеренів – молекул вуглецю, які мають сферичну форму та високу стабільність. Фулерени взаємодіють з поверхнею металевих деталей, утворюючи захисний шар, який запобігає зносу та забрудненню. Ця формула покращує ефективність роботи двигуна та продовжує його термін служби.

Ще одним значущим досягненням Bardahl є розробка формули SUMOLUB, яка поєднує сучасні технології та інноваційні речовини для підвищення продуктивності двигуна. SUMOLUB забезпечує надзвичайно стабільне змащення, високу стійкість до окислення та відмінну чистоту двигуна, що сприяє підвищенню його продуктивності та тривалості роботи.

Окрім унікальних формул, які роблять Bardahl такою популярною на ринку автомобільної хімії, важливо також зазначити, що купуючи продукцію Bardahl, рекомендується звертатися до перевірених офіційних представників. Тільки вони забезпечать вам сертифіковану продукцію Bardahl, яка відповідає високим стандартам якості та гарантує досягнення максимальних результатів.

У світі автомобільної хімії Bardahl володіє солідною репутацією завдяки своїм інноваціям та якості продукції. Його формули Polar Plus, Fullerene та SUMOLUB пропонують передові рішення для змащення та захисту двигуна, що допомагає автомобільним власникам зберегти ефективність своїх транспортних засобів. Звертаючись до офіційних представників Bardahl, таких як компанія “ТВК” в Україні, ви можете бути впевнені, що отримаєте якісну та сертифіковану продукцію, яка відповідає найвищим стандартам.

Купити продукцію Bardahl можна на сайті офіційного представника Bardahl-ua, а також в інтернет-магазинах auto-comfort.com.ua і oil2go.com.ua

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.