Обміняти посвідчення водія знову можна онлайн

З 5 жовтня знову можна замовити обмін та відновлення водійського через Електронний кабінет водія й отримати його через Укрпошту або кур’єром.

Головний сервісний центр МВС спільно з ДП «ІНФОТЕХ» та Укрпоштою відновлює онлайн послуги, які було призупинено з міркувань безпеки у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії на територію України. За 7 місяців було напрацьовано рішення, яке дозволяє перезапустити одну з найбільш популярних онлайн послуг у безпечному форматі.

«За статистикою, щодня до 142 сервісних центрів МВС, які відновили надання послуг під час дії воєнного стану звертаються близько 2 тисяч клієнтів для обміну посвідчення водія. І вже від сьогодні кожен з них може замовити цю послугу онлайн. А забрати готовий документ можна в зручному для себе сервісному центрі МВС або на відділенні Укрпошти, або навіть замовити доставлення кур’єром додому», – зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

Вартість послуги – 254 грн за бланк посвідчення, 26 грн за адмінпослуги сервісного центру МВС та 294 грн за логістичні витрати.

Для того, щоб здійснити обмін або відновлення посвідчення водія необхідно:

  1. Авторизуватися в Електронному кабінеті водія, обравши зручний спосіб – за допомогою електронного підпису, BankID або Дія.Підпису;
  2. У меню послуг обрати пункт «Електронні послуги та вибрати «Відновлення та обмін посвідчення водія»;
  3. Заповнити усі обов’язкові поля;
  4. Сплатити за послугу;
  5. Отримати готове посвідчення водія особисто у зручному сервісному центрі МВС, у поштовому відділенні Укрпошти або через кур’єра.

Тривалість надання послуги – до 10 днів. Важливо, що як тільки ви оформите заявку на обмін або відновлення посвідчення водія, ваше старе посвідчення зникне з Електронного кабінету водія та застосунку Дія і з’явиться після особистого отримання документа.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.