Що означає кнопка SRC в автомобілі

Позначення SRC або SOURCE є майже в кожному автомобілі. Але не всі водії знають, що це означає, хоча насправді все дуже просто.

Фізична кнопка з позначенням SRC або SOURCE (в перекладі з англійської – джерело) використовується в аудіосистемах автомобілів, де немає мультимедійної системи з сенсорним екраном. Вона дозволяє не тільки перемикатися між радіоприймачем, музичним плеєром (CD, карта пам’яті) або AUX-роз’ємом. Ця кнопка іноді також активує додаткові параметри.

У деяких моделях достатньо довго натискати кнопку SRC, щоб перейти в меню налаштувань радіо або вимкнути пристрій. Іноді також можна скинути налаштування радіо за допомогою кнопки SRC (тоді зазвичай потрібно натиснути кнопку та утримувати її набагато довше – наприклад, 10 секунд).

Віртуальна кнопка SRC або SOURCE на сенсорному екрані має одну єдину функцію вибору джерела звуку, оскільки інші можливості реалізовані завдяки меню мультимедійної системи, яка не має обмежень на кількість кнопок.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.