Як купувати моторні оливи та присадки вигідно

У нас відразу кілька хороших новин для всіх автомобілістів, які люблять обслуговувати своє авто якісно та при цьому вигідно. По-перше, нещодавно німецький виробник моторних олив, автохімії та автокосметики, компанія LIQUI MOLY, анонсувала вихід на ринок трьох нових паливних присадок із посиленою дією, призначених для різних типів паливних систем. Ці присадки відрізняються високою ефективністю, порівнянною з професійними засобами, та безпечні для використання у повсякденних умовах.

До нової чорної лінійки присадок від LIQUI MOLY увійшли: Motorsystemreiniger Benzin для бензинових автомобілів, Motorsystemreiniger Diesel для дизельних машин та Gasoline System Cleaner LPG для бензинових авто, що працюють на газу.

Так як у процесі роботи двигуна внутрішнього згоряння компоненти системи упорскування неминуче забруднюються, а сучасні паливні системи та умови їх експлуатації вимагають більш ефективних присадок для догляду за ними. Наприклад, у бензинових двигунів з прямим упорскуванням палива та у сучасних дизелів форсунки розташовані безпосередньо в камері згоряння. Це призводить до впливу високих температур, тиску та вихлопних газів, що сприяє швидкому утворенню відкладень на головках форсунок.

Виходячи з вищесказаного, для очищення таких форсунок, що знаходяться в камері згоряння, необхідні спеціальні присадки посиленої дії. І тут на допомогу приходять нові розробки від LIQUI MOLY – паливні присадки Motorsystemreiniger Benzin і Motorsystemreiniger Diesel, а також присадка Gasoline System Cleaner LPG для очищення та захисту бензинових двигунів, що працюють на зрідженому газі. LIQUI MOLY Gasoline System Cleaner LPG забезпечує довготривалий захист бензинової паливної системи при тривалому використанні автомобіля на газу, видаляючи стійкі відкладення в системах прямого та розподіленого упорскування.

А тепер друга хороша новина, в інтернет-магазині maslobaza.com діє спеціальна пропозиція на нові паливні присадки посиленої дії від LIQUI MOLY в комплекті з оливами LIQUI MOLY Molygen. При покупці 4-х або 5-ти літрової каністри будь-якої моторної оливи LIQUI MOLY із серії Molygen з будь-якою з нових паливних присадок, ви отримуєте знижку 5%. І це ще не все, на акційні комплекти поширюються всі переваги від maslobaza.com: безкоштовна доставка як на склад Нової Пошти, так і кур’єром на вашу адресу по всій Україні.

До речі, тут ви можете не тільки купити присадки по акції, а і знайти значно більше вигідних пропозицій на моторні оливи, присадки та автокосметику від німецького бренду LIQUI MOLY в акційному розділі.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.