Як отримати відшкодування, якщо винуватець ДТП не має автоцивілки

Звісно, нам завжди хочеться уникнути неприємних ситуацій на дорозі, але іноді ДТП стають невідворотніми. Головне в такому випадку – залишатися спокійним та діяти розсудливо, особливо, якщо ви маєте чинний поліс ОСЦПВ, а у винуватця він виявився відсутнім.

Ось кілька важливих кроків, які допоможуть вам вправно впоратися з цією ситуацією.

Виклик поліції та фіксація ДТП

Незалежно від того, наскільки серйозною або навпаки – незначною ви вважаєте аварію, важливо викликати поліцію та оформити відповідний протокол. Це стане ключовим доказом при подальшому врегулюванні справи.

Звернення до МТСБУ

Після оформлення протоколу, зверніться до МТСБУ (Моторно-транспортне страхове бюро України) та надайте повідомлення про ДТП у будь-якій зручній для вас формі.
Щоб надіслати повідомлення про ДТП, можна скористатися спеціальною формою, яку можна знайти на офіційному вебсайті МТСБУ.

Огляд транспортного засобу представником МТСБУ

Після направлення повідомлення про ДТП слід зберігати пошкоджене майно (транспортні засоби) у такому стані, в якому воно знаходилося після дорожньо-транспортної пригоди, до тих пір, поки його не огляне призначений МТСБУ представник (працівник, аварійний комісар або експерт), а також забезпечити йому можливість провести огляд пошкодженого майна (транспортних засобів)

Бережіть себе та інших учасників руху, дотримуйтесь ПДР. І, якщо все ж таки сталася неприємна ситуація, знайте, що ви маєте права та можливості захистити свої інтереси та отримати відшкодування за завдані збитки.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОМТСБУ