Як за дві хвилини зробити в автомобілі бездротовий Android Auto

Якщо мультимедійна система вашого автомобіля підтримує Android Auto, але для її використання смартфон треба під’єднати за допомогою USB-кабелю й вас це дратує, тому що страшенно незручно, у мене для вас дуже гарна звістка – зробити Android Auto бездротовим можна всього за дві хвилини. Як? Дізнаєтесь далі.

А чи дійсно це потрібно?

Звісно, можна і далі користуватися дротовим з’єднанням (більшість так і робить), кожного разу діставати смартфон, смикати туди-сюди кабель, поки він не зламається, думати, куди б цей смартфон «з хвостиком» покласти, забувати його в машині й багато чого іншого. А можна просто всього цього позбутися.

Насправді бездротовий Android Auto дедалі більше зустрічається у нових моделях автомобілів як штатна функція, але ще далеко не всюди, особливо в бюджетному та середньому ціновому сегменті. А є й такі приклади як Hyundai, де технічно Android Auto давно готовий працювати без дротів, але, якщо у вас є штатна навігація, ця можливість недоступна. Hyundai її навмисно закрив, спираючись на якусь власну логіку.

У будь-якому випадку – сучасний світ прагне до бездротових технологій, бо це елементарно зручно. Саме тому вам це дійсно потрібно.

Як зробити Android Auto бездротовим?

Звісно, це не безплатно. Коштує таке задоволення 90 доларів або приблизно 3400 грн. Можна знайти й трохи дешевші альтернативи, але адаптер Carsifi, про який я хочу вам зараз розповісти, має певні переваги.

Почну з того, що Carsifi розроблений українцями. Це вже вагомий привід обрати саме його. До того ж якщо щось піде не так, підтримка відповідатиме вам українською (перевірено!). Єдиний недолік – додаток Carsifi, який бажано встановити на смартфон, не має вибору мови – лише англійська. Зате працює адаптер зі всіма марками та моделями автомобілів, які підтримують дротовий Android Auto.

Отже, все, що вам треба зробити, щоб отримати в автомобілі бездротовий Android Auto, це:

  • придбати адаптер Carsifi;
  • під’єднати його до USB-порту вашого автомобіля, яким ви користуєтесь для дротового Android Auto (в комплекті два кабелі: USB – Type-C та Type-C – Type-C);
  • увімкнути на смартфоні Bluetooth, вибрати пристрій з назвою Carsifi та встановити з ним зв’язок.

Все! Від цього моменту у вас бездротовий Android Auto, який буде автоматично підключатися кожного разу, коли ви сідаєте в автомобіль. При цьому робитиме це швидко – фактично смартфон та адаптер починають «бачити» один одного коли ви ще підходите до автомобіля.

Якщо щось пішло не так під час першого підключення, розв’язати проблему допоможе згаданий вже додаток Carsifi. Він підкаже, що треба зробити, хоча у мене, наприклад, все запрацювало одразу і жодного технічного збою надалі не було. Крім того, у додатку можна налаштувати, наприклад, логіку увімкнення Android Auto (автоматично або тоді, коли ви натиснете «магічну кнопку»).

До речі, «магічна кнопка» на адаптері дозволяє не тільки вмикати чи вимикати Android Auto, але й перемикатися між смартфонами. Так-так, ви матимете можливість під’єднати до свого автомобіля стільки гаджетів, скільки вам потрібно. А ще сам адаптер дуже компактний, його можна приклеїти за допомогою двостороннього скотчу (йде у комплекті) там, де вам зручно, щоб і не заважав, і був під рукою за необхідності.

За два тижні користування адаптером Carsifi не помічено жодного раптового дісконекту, підвисань або затримок у роботі. Всі функції Android Auto, включно з голосовим пошуком, адаптер зберігає. Тобто все так само як у випадку з дротовим Android Auto, тільки без дротів. І я нарешті можу вільно користуватися бездротовою зарядкою у своєму автомобілі одночасно з бездротовим Android Auto.

Дякую, Carsifi!

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.