Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ УкраїніКабмін скасує держрегулювання цін на пальне

Кабмін скасує держрегулювання цін на пальне

Перша віцепрем’єрка — міністерка економіки Юлія Свириденко заявила, що оперативний штаб при Кабінеті міністрів вирішив тимчасово відмовитися від держрегулювання цін на пальне.

«…У нас [оперативного штабу] була тривала дискусія з операторами ринку, і за підсумками сьогоднішнього засідання було прийнято домовленість, що ми з боку держави призупинимо цінове регулювання, щоб оператори ринку могли наситити ринок необхідним ресурсом. Щоб вони могли весь доступний ресурс на європейському чи навіть не європейському ринку транспортувати в Україну», — розповіла міністерка в етері всеукраїнського марафону 17 травня.

За словами Свириденко, в уряді очікують, що граничні ціни на дизельне пальне будуть не вищими за 58 грн, на бензин — не вищими за 52 грн: «Щойно ми відчуємо, що оператори ринку зловживають становищем, ми будемо запроваджувати щодо них санкції, будемо моніторити ситуацію щодобово».

Перша віцепрем’єрка додала, що, на її думку, таке рішення дозволить скоротити черги на АЗС за паливом і відновити баланс на ринку найближчими тижнями.

«[Після повномасштабного вторгнення Росії] ми втратили 97% попередніх логістичних каналів і за цей час змогли перебудувати нові логістичні шляхи. Ми повністю логістично перебудувалися, щоб наповнити ринок України пальним, і плануємо великі системні закупівлі з боку національного оператора, щоб також мати левередж на ринку пального», — сказала Свириденко.

11 травня заступник глави Офісу президента Ростислав Шурма сказав, що Україна створить запас пального на кілька місяців, який російські окупанти не зможуть знищити.

Завітайте до крамниці "АвтоСвіту" за аксесуарами та подарунками для автомобілістів. Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОНВ.Бізнес
spot_img