Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ УкраїніНазар Бабенко став найбагатшим молодим українцем з найдорожчими авто

Назар Бабенко став найбагатшим молодим українцем з найдорожчими авто

Статки 28-річного Назара Бабенко сягнули $380 мільйонів. Станом на сьогодні Бабенко вважається наймолодшим доларовим мільйонером в Україні, хоча є ще кілька українців віком до 30 років з мільйонними статками. Про наймолодших мільйонерів та їх авто була окрема стаття.

Отож, як з’ясував TopGir, уродженець Дніпра наразі володіє гіперкарами, які є в гаражі не у кожного шейха. Ми і раніше писали про Bugatti Divo Бабенко, але тепер ми маємо повний перелік персонального транспорту молодого мільйонера.

Автопарк Назара Бабенко та інший транспорт

  • Літак Gulfstream g700 — ціна $79 000 000
  • Гіперкар Bugatti Divo — $9 000 000
  • Гіперкар Koenigsegg Agera RS — $2 000 000
  • Люксовий позашляховик Rolls-Royce Cullinan — $600 000
  • Mercedes-Maybach — $350 000

Також є відомості про ще кілька «звичних» машин супроводу і тюнінгований Lamborghini Urus за $700 000.

Але це не все. Бо за нашими даними, у Бабенко є ще щонайменше один гелікоптер, а також плавзасоби, враховуючи чи яхту, чи катер — достеменно поки невідомо.

Звідки у Бабенко стільки грошей у такому віці? Нагадаємо: 28-річний українець, який нині проживає у ОАЕ (до початку війни жив у Дніпрі), є великим власником (так званим HOLDer’ом) основної криптовалюти (біткоїна) Східної Європи. Зрештою, судячи з того, що останнім часом статки Назара лише зросли, це свідчить про його незмінний курс на розвиток бізнесу у сфері крипто.

Додамо, що минулого року Назар Бабенко отримав міжнародне визнання серед багатіїв тим, що став спонсором Гран-прі Монако 2022 року.

На можливу заздрість і злість щодо ситуації на Батьківщині, варто зазначити, що для допомоги та підтримки українцям, після повномасштабного вторгнення рф, молодий багатій із Дніпра відкрив міжнародний благодійний фонд Danvel Group в Україні.

У рамках холдингу Назар також розвиває освітню діяльність (Danvel Education Ltd. у Лондоні). Основа освітньої платформи компанії – величезна спільнота глобальним охопленням (190+ країн).

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

ДЖЕРЕЛОТопЖир
spot_imgspot_img