Українці купують все більше нових авто

Авторынок

У квітні українці придбали і поставили на облік більше 10 тисяч нових легкових авто або майже втричі більше, ніж роком раніше, повідомляє Укравтопром. Втім, таке значне зростання пояснюється низькою базою порівняння, причиною якої є жорсткі карантинні обмеженнями через COVID-19, що діяли в Україні торік. Відносно попереднього місяця поточного року попит на нові авто збільшився на 11%.

Лідерську позицію на ринку зайняла японська марка Toyota, продажі автомобілів якої в річному обчисленні зрослі майже вчетверо – до 1618 шт. На друге місце опустилася Renault – 1215 реєстрацій. Зростання попиту на автомобілі цієї французької марки виявилось не таким значним як у конкурентів – «всього» 58 відсотків. З більш ніж триразовим зростанням продажів відносно квітня минулого року третю позицію зберегла за собою Kia – 830 од. Четвертий результат продемонструвала Skoda – 616 нових авто (+242%). Завершує п’ятірку марок-лідерів квітня з більш ніж 9-кратним зростанням продажів – Volkswagen, у заліку якого 482 зареєстрованих авто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Chery объявила украинские цены на Tiggo 7 Pro

Бестселером місяця став компактний кросовер Kia Sportage – 640 нових автомобілів цієї моделі поповнили у квітні український автопарк.

Всього з початку року на українському ринку було зареєстровано 31,1 тис. нових легкових автомобілів, що на 30% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.