Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ УкраїніВ Україну повернувся Volkswagen Arteon

В Україну повернувся Volkswagen Arteon

Після декількох років перерви дилерські центри Volkswagen в Україні знов починають пропонувати шанувальникам марки модель Arteon, яка вже встигла оновитися. Більш того, тепер в Україні доступний не тільки ліфтбек, але й універсал із красивою маркетинговою назвою Shooting Brake.

Найдоступнішою модифікацією в Україні став передньоприводний ліфтбек з 2-літровим 200-сильним турбодизелем, за який треба викласти від 1 266 925 грн. Майже такий самий, але повноприводний ліфтбек коштує на 42 тисячі більше. А найдорожчий варіант з 2-літровим турбомотором потужністю 280 к.с. і повним приводом потягне на 1 397 148 грн. Щодо універсалу, то за нього треба доплатити ще близько 57 тисяч грн.

Нагадаєемо, ліфтбек Volkswagen Arteon представлено у 2017 році. Тоді він прийшов на заміну седану Phaeton, який не мав великого ринкового успіху. Три роки потому, тобто у 2020-му, німці провели плановий рестайлінг Arteon, оновив його зовнішність і технічну «начинку», а також додав до лінійки версію  в кузові універсал.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.