Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ УкраїніЯкі кольори автомобілів полюбляють українці у 2022 році

Які кольори автомобілів полюбляють українці у 2022 році

Сервісні центри МВС оприлюднили цікаву статистику про кольори автомобілів, які найчастіше обирали українці з початку 2022 року.

Першість в Україні забрав сірий (він же сріблястий) – 142 301. Це колір стабільності, він переважає у натур розсудливих, які гарно думають перед прийняттям рішення. Власники сріблястих машин практичні та прогресивні, вони розумні підприємці та мають гарний смак.

На другому місці – чорний (88 671). Колір розкоші й витонченості. Власники таких машин зазвичай горді та імпозантні, але не виглядають зухвало. Вони стильні, при цьому люблять все тримати під контролем, постійні та серйозні. Чорний – безумовно колір сильних людей.

Бронзу забирає білий – 55 650. Це колір ідеальності. Власники таких машин елегантні та схильні у всьому досягати досконалості.

Четвертий – синій колір (45 604). Колір неба і спокою. Якщо у вас синє авто, то вас можна схарактеризувати як оптимістичну, щиру, надійну і чесну людину. Вам подобається, коли вас цінують за сильне почуття власної гідності та мудрості.

Колір, звичайно, важливий, але ми за внутрішнє наповнення. Будьте людьми за кермом будь-якої автівки.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img