Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіЧерез декілька років Jaguar буде продавати лише один кросовер

Через декілька років Jaguar буде продавати лише один кросовер

Нинішня генерація кросоверів Jaguar буде оновлюватися до кінця їх життєвого циклу, після чого всі вони будуть відправлені у відставку. У сегменті SUV залишиться тільки одна модель – електричний кросовер, який буде ідеологічним спадкоємцем моделі I-Pace.

До 2025 року вся модельна лінійка Jaguar буде електрифікована, а до 2030 року в ній мають залишитися лише автомобілі з електричними силовими установками. Наразі британська марка пропонує три моделі кросоверів: E-Pace, F-Pace та I-Pace. Глава Jaguar Тьєррі Боллоре розповів в інтерв’ю виданню Autocar, що марка буде винаходити себе заново і випустить ряд нових моделей, у яких немає прямих конкурентів на ринку. Таким чином Jaguar має намір повністю змінити ринкове позиціювання бренду, піднявши його на сходинку вище – в люксовий сегмент, де можна конкурувати з Bentley та Aston Martin.

«Сьогодні, коли ви слухаєте клієнтів, вони бачать Jaguar, захоплюються ним, катаються, а потім, як і раніше, йдуть і купують Audi або BMW. Це проблема. Значить, люди купують оригінали. Ми не оригінали. Ми повинні зробити позиціювання Jaguar набагато вище та оригінальніше», – стверджує Боллоре.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img