Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіCupra представила серійний електрокар Born

Cupra представила серійний електрокар Born

Марка Cupra представила серійну версію свого електрокару Born. Фактично це варіація на тему Volkswagen ID.3, однак дещо суттєво відрізняє іспанський автомобіль від німецького.

По-перше, у Cupra Born є топова версія з двигуном потужністю 231 к.с., тоді як у Volkswagen ID.3 може бути максимум 204 к.с. Мотор на 204 к.с. у «Купри» теж є, як і молодший двигун на 150 к.с. У всіх трьох випадках електропривод обертає тільки задні колеса.

Акумуляторів на вибір пропонується три, з робочою ємністю 45, 58 або 77 кіловат-годин. Запас ходу варіюється від 310 до 540 кілометрів на одному заряді по циклу WLTP. Це трохи гірше, ніж у ID.3, хоча іспанці стверджують, що поліпшили аеродинаміку в порівнянні з «аналогічним електрокаром Volkswagen». Частково більший запас ходу у ID.3 може пояснюватися тим, що він досягається із топовою батареєю і 204-сильним мотором, тоді як у Cupra та ж батарея поєднується тільки з більш потужним 231-сильним двигуном. Але це не пояснює, чому базовий варіант потужністю 150 к.с. із 45-кіловатною батареєю проїжджає на 20 км менше, ніж Volkswagen з таким самим набором агрегатів.

В Cupra не розкривають можливостей зарядки, але судячи з усього вони будуть такими самими, як у ID.3. Останній з топовою батареєю може заряджатися струмом потужністю до 125 кВт, з середньою батареєю від струму на 100 кВт і тільки 50 кВт з молодшим блоком акумуляторів. У топових версіях процес зарядки від 5% до 80% займає 35 хвилин.

Початок виробництва Cupra Born заплановано на вересень 2021 року.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img