Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіGeely показала кросовер з витратою 4 літри на «сотню»

Geely показала кросовер з витратою 4 літри на «сотню»

У розпорядженні китайських ЗМІ опинилися фотографії нової версії кросовера Geely Monjaro, він же Xingyue L – гібрида з можливістю підзарядки. Очікується, що на 100 км він витрачатиме не більше 4 літрів бензину.

Плагін-гібрид зовні відрізняється від стандартного гібридного Monjaro/Xingyue L заглушкам передніх дифузорів і портом для зарядки на лівому крилі. Крім того, у такого кросовера нові аеродинамічні колісні диски.

Geely поки не розкриває офіційні подробиці про силову установку плагін-гібрида, однак з великою ймовірністю буде використана та ж зв’язка ДВЗ й електромотора, що є у моделі Emgrand L. У цій установці бензиновий двигун 1.5 виступає в ролі генератора, забезпечуючи енергією тяговий електромотор, а на швидкості понад 20 км/год доступний паралельний режим – у ньому бензиновий двигун передає тягу на передні колеса.

Що ж до звичайного гібридного Xingyue L без підзарядки, то він продається в Китаї з березня цього року і комплектується 245-сильною установкою. У змішаному циклі такий гібрид витрачає 4,3 літра на 100 кілометрів шляху, а з місця до 100 км/год розганяється за 7,9 секунди. Більш потужний плагін-гібрид може перевершити його не лише за динамікою, а й стати найекономнішиv кросовером у гамі.

До речі, ви вже зараз маєте можливість купити чашку з логотипом Geely у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img