Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіJetour представив брутальний позашляховик

Jetour представив брутальний позашляховик

Бренд Jetour, який належить Chery, представив позашляховик T-X з агресивним дизайном, який зможе конкурувати з Tank 300 від Great Wall. Відомо, що серійний T-X матиме рамну конструкцію, постійний повний привод і адаптивну підвіску.

З незвичайних рішень – майданчик для зльоту та посадки квадрокоптера на даху, висувні дверні ручки та підсвічування назви суббренду Jetour, розміщеного спереду. Новинці пророкують гібридну силову установку та функцію підзарядки від розетки.

В основі Jetour T-X лежить архітектура Kunpeng, розроблена для автомобілів з ДВЗ, традиційних або плагін-гібридів, а також електромобілів і водневих автомобілів. Втім, T-X, швидше за все, обмежиться гібридною силовою установкою із можливістю підзарядки. Сукупна дальність ходу становитиме 1000 кілометрів, а витрата пального не перевищуватиме 1 л/100 км.

Що до дизайну позашляховика, то він, як і Tank 300, виконаний у стилістиці Ford Bronco та Land Rover Defender: в автомобіля розширені колісні арки, висока лінія капота. Представлений екземпляр поки що знаходиться в статусі концепту, проте серійна версія не змусить себе довго чекати. Не виключено, що на шляху до конвеєра Jetour T-X спростять, хоча загальна стилістика брутального автомобіля збережеться.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_img
spot_img
spot_img