Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіMercedes-Benz знімає з продажу два мінівени

Mercedes-Benz знімає з продажу два мінівени

Mercedes-Benz оптимізує лінійку комерційних автомобілів на ринку США. В третьому кварталі 2023 року у відставку відпрравлять мінівен Metris (він же V-Class) і бензинові модифікації Sprinter.

Metris набув поширення в США як поштовий фургон – поштова служба розмістила багаторічне замовлення на 30 тисяч фургонів ще у 2020 році, і поки Mercedes-Benz не поставить потрібну кількість машин, модель залишиться в строю. Що ж до роздрібних продажів моделі, то вони не виправдовують очікування дилерів. Видання The Drive припускає, що Metris так і не зміг стати популярним через свій розмір: він менший за Ford Transit, але при цьому більший за Transit Connect, тому не може конкурувати з жодним з них.

У Sprinter справи кращі, але переважна більшість клієнтів вибирає дизельну модифікацію. Виробляти бензиновий дволітровий турбомотор, який встановлюється в тому числі на Metris, економічно невигідно, тому від цього агрегату Mercedes-Benz відмовиться. Крім того, у тому ж третьому кварталі 2023 року очікується вихід на ринок електричного Sprinter, який стане альтернативою дизельному.

До речі, ви маєте можливість купити чашку з логотипом Mercedes-Benz у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img