Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіMitsubishi показала електричний кросовер Airtek

Mitsubishi показала електричний кросовер Airtek

Колись ім’я Airtrek носила японська версія Mitsubishi Outlander, а тепер його присвоїли нової моделі, побудованої на базі електричного кросовера GAC Aion V.

Модель знаходиться на кордоні компактного і середнього розмірних класів: габаритна довжина – 4586 мм, колісна база – 2830 мм. Дорожній просвіт – всього 160 мм. Пердні колеса обертає електромотор, який видає 183 к.с. потужності та 350 Нм крутного моменту. Передня підвіска – типу McPherson, задня – багатоважільна. Батарея розташована в підлозі, її ємність не розголошується, але відомо, що вона пропонується в двох версіях – на 500 або 600 км пробігу по циклу NEDC.

Mitsubishi провела повний редизайн китайського Aion V – спільними залишилися пропорції та найбільш складні деталі кузова (наприклад, двері), але світлотехніка і бампери у Airtrek свої. Ще більше відмінностей між Aion V і Airtrek в салоні. Mitsubishi відмовилася від широкоформатної двоекранної панелі приладів «китайця» і впровадила два окремих дисплея. Оформлення передньої панелі та дверних карт стало суворіше, з’явилося нове кермо, але шайба вибору їздових режимів на залитому чорним глянцем центральному тунелі збереглася.

У продаж в Китаї Mitsubishi Airtrek надійде в другій половині року, за межі КНР він навряд чи вибереться. Однак деякі його риси ми, можливо, через деякий час побачимо в новому глобальному кросовері, який прийде на заміну ASX.

Підтримайте "АвтоСвіт", підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img