Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіНа марку SsangYong знайшовся ще один покупець

На марку SsangYong знайшовся ще один покупець

Компанія SsangYong, яка вже кілька років перебуває на межі закриття, але при цьому продовжує розробляти нові автомобілі, знайшла чергового рятівника в особі хімічного концерну KG Group. Сума угоди становитиме 699,5 мільйона доларів.

З 2011 року 74,65 відсотка акцій SsangYong належать індійському конгломерату Mahindra & Mahindra, але останні роки південнокорейська компанія зазнає фінансових труднощів. На тлі кризи, спричиненої пандемією коронавірусу, Mahindra взяла курс на скорочення витрат, відмовивши SsangYong у фінансовій підтримці. Наприкінці 2020 року SsangYong перейшла під зовнішнє управління.

Надія на порятунок з’явилася лише восени 2021-го – покупкою марки зацікавився стартап Edison Motors, який випускає електробуси. В останній момент угода зірвалася через те, що покупець не виконав своїх платіжних зобов’язань у строк, тому контракт з ним був розірваний.

Що ж до KG Group, то хімічний концерн має намір викупити SsangYond у два етапи. Оформлення угоди очікується на початку липня, але для цього ще потрібна згода від кредиторів.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img