Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіNokian Tyres вирішила не зупиняти виробництво шин у РФ

Nokian Tyres вирішила не зупиняти виробництво шин у РФ

Фінський виробник шин, компанія Nokian Tyres, яка має великий завод у РФ, ухвалила рішення не зупиняти його роботу й надалі співпрацювати з рашистами. Офіційна позиція – «щоб бути впевненими, що завод і надалі залишатиметься під контролем Nokian Tyres». Мовляв, це краще, ніж підприємство опиниться в руках путінського режиму.

В компанії підтвердили, що виконуватимуть всі зобов’язання перед своїми російськими клієнтами щодо постачання шин, але більше не будуть інвестувати у розвиток свого російського бізнесу. Разом з тим, компанія має намір перенести виробництво деяких ключових моделей шин для легкових автомобілів у Фінляндію та США, щоб забезпечити своєю продукцією американський та скандинавський ринки.

Глобальна проблема для Nokian Tyres в тому, що саме російський завод забезпечую майже 80% всього виробничого обсягу компанії, тобто відмова від нього фактично поставила б компанію на межу банкрутства.

В Україну велика частина шин Nokian Tyres також постачалася з російського заводу, але у майбутньому уявити собі таке вже неможливо. А оскільки фінський завод тепер ледь справлятиметься з насиченням скандинавського ринку, постає питання самого існування представництва Nokian Tyres в Україні. Локальний офіс компанії поки жодної заяви щодо ситуації не зробив.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img