Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаНовиниВ світіSubaru показала дизайн свого першого електричного кросовера

Subaru показала дизайн свого першого електричного кросовера

Компанія Subaru запустила тизерну кампанію свого першого електричного кросовера Solterra та опублікувала відразу кілька фотографій новинки.

Електричний кросовер Subaru надійде в продаж у 2022 році, причому основними ринками для нього стануть Японія, Північна Америка, Європа та Китай. Модель використовує розроблену спільно з Toyota платформу e-Subaru Global Platform, оснащена повним приводом, і, судячи з усього, позиціюватиметься як автомобіль, що не боїться з’їжджати з асфальту.

При цьому зовні електрокар від Subaru майже дослівно повторює концепт Toyota bZ4X. Відрізняються лише «малюнок» фар, накладки на колісних арках, логотипи та деякі деталі салону: наприклад, на серійній машині встановлено звичайне кермо замість футуристичного штурвала.

Можливо, у Solterra будуть й інші особливості, але поки про це нічого не відомо. Зате відома етимологія імені моделі. В Subaru кажуть, що просто об’єднали латинські слова «Сонце» і «Земля», підкресливши роль природи та необхідність пошуку шляхів співіснування з нею. За рік до цього ходили чутки, що електричний кросовер назвуть Evoltis.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img