Автомобільні бренди в Україні
Автомобільні бренди в Україні
ГоловнаНовиниВ світіToyota показала на відео позашляхові можливості нового Land Cruiser

Toyota показала на відео позашляхові можливості нового Land Cruiser

Минулого тижня компанія Toyota представила нове покоління Land Cruiser з індексом 300, а тепер вона показала позашляхові можливості виконання GR Sport.

По-перше нагадаємо, що «спортивний» позашляховик відрізняється чорною ришіткою радіатора з оригінальним малюнком, колісними дисками того ж кольору, затемненою окантовкою оптики, обвісом з нефарбованого пластика і додатковим захистом на бамперах.

Техніка теж відрізняється, і саме це демонструється у відео. Зокрема, виробник робить акцент на системі Multi Terrain, яка миттєво змінює настройки гальм, підвіски та двигуна. У списку режимів руху – «Автоматичний», «Пісок», «Бруд» та «Камені». Також у відеоролику можна побачити в дії функцію Crawl Control. Це щось на кшталт круїз-контроля для бездоріжжя з додатковою допомогою на поворотах – система пригальмовує внутрішнє заднє колесо, щоб забезпечити менший радіус.

Нагадаємо, новий Land Cruiser перевели на глобальну архітектуру TNGA, але рамна конструкція з постійним повним приводом і трьома блокуваннями диференціалів збереглися. Безпеку забезпечує комплекс Toyota Safety Sense, в який увійшли адаптивний круїз-контроль, функція утримання в смузі руху, автоматичне керування дальнім світлом, екстрене гальмування тощо.

Підпишіться на наш Telegram-канал або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.