Aprilia представила туристичний байк Tuareg 660

Лише пів року тому тестовий мул нового італійського «едвенчера» Tuareg 660 був помічений на дорогах, і ось Aprilia офіційно розкрила інформацію про новий середньокубатурний туристичний ендуро.

Aprilia Tuareg 660 стала третьою моделлю, поряд зі спорт-байком RS 660 та нейкедом Tuono 660, побудованою навколо нової рядної «двійки» робочим об’ємом 660 см3. Максимальна потужність двигуна в едвенчер-версії – 80 к.с., крутний момент – 70 Нм. Двигун інтегрований в силову структуру сталевої трубчастої рами.

Ходи обох підвісок по 240 мм, і передній «перевертень» діаметром 43 мм, і задній моноамортизатор мають повний набір регулювань. Колеса правильної для туристичного ендуро розмірності – 21 дюйм спереду і 18 дюймів ззаду – взуті в безкамерні шини, гальмівні механізми – виробництва Brembo. Дорожній просвіт у Tuareg 660 становить 240 мм, висота сидіння при цьому вийшла зовсім позамежною – 860 мм.

Як і належить сучасному мотоциклу, з електронним обладнанням інженери Aprilia попрацювали по повній програмі. Райдер може вибрати один з чотирьох режимів руху, причому два з них налаштовуються. Мотоцикл оснащений круїз-контролем, а також системами ABS і трекшн-контролю, які можна вимкнути. Оптика повністю світлодіодна, на панелі приладів встановлено 5-дюймовий кольоровий TFT-дисплей.

Ціна нового байка поки не оголошена, але ця інформація з’явиться вже найближчим часом.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.