Brabus випустив свій перший мотоцикл

Ательє Brabus представило свій перший мотоцикл. Він побудований на базі KTM 1290 Super Duke R EVO, а називається Brabus 1300 R. Усього планується випустити 154 таких стрітфайтера.

Мотоцикл отримав спеціальний вихлоп із подвійним глушником, деталі обвісу з вуглепластику, адаптивні амортизатори та квікшифтер, що дозволяє перемикати передачі без вичавлювання зчеплення та скидання газу. Двигун – штатний V-Twin об’ємом 1301 см3 з віддачею 180 к.с. і 140 Нм крутного моменту. Розгін до 97 км/год займає 3,2 секунди, а максимальна швидкість становить 270 км/год.

Як і звичайний KTM 1290 Super Duke R EVO, стрітфайтер Brabus оснащений адаптивною підвіскою WP APEX, яка дозволяє регулювати жорсткість амортизатора (п’ять встановлених профілів плюс автоматичний) та натяг пружини (три рівні). Також на мотоциклі стоїть кермовий демпфер WP APEX PRO 7117 та система вибору їздових режимів з пресетами Rain, Street, Sport, Track та Performance.

У списку електронних помічників – трекш-контроль, система Motor Slip Regulation, яка знижує можливість блокування заднього колеса при переході на нижчу передачу або при різкому закритті газу, квікшифтер і блок ABS Bosch 9.1MP 2.0. За гальмування відповідають механізми Brembo з 4-поршневими алюмінієвими супортами Stylema спереду та двопоршневими скобами ззаду, а за комфорт – сидіння з підігрівом.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.