Ducati презентувала мотоцикл у стилі Lamborghini Huracan

Компанія Ducati та виробник суперкарів Lamborghini розробили лімітовану версію мотоцикла у стилі Huracan STO зі схожим дизайном та використанням аналогічних матеріалів.

Мотоцикл отримав ковані колісні диски, а вуглепластикові обтічники виконані не просто в дизайні моделі Lamborghini, а й з того ж карбону, що і кузов автомобіля. Ексклюзивний мотоцикл отримав титанову вихлопну систему Akrapovic з карбоновим декором, комплект алюмінієвих аксесуарів Rizoma, особливу графіку цифрової панелі приладів, а гальма Brembo та елементи Ohlins підвіски виконані в чорному кольорі.

Усього буде зроблено 630 мотоциклів у кольоровому поєднанні Verde Citrea та Arancio Dac, а ще більш ексклюзивний варіант Speciale Clienti запропонують 63 власникам Lamborghini Huracan STO, які зможуть оформити свої байки у стилі власних суперкарів.

Технічно Ducati Streetfighter V4 Lamborghini не відрізняється від Ducati Panigale V4 S – 197,5-кілограмовий мотоцикл оснащується 208-сильним 1,1-літровим двигуном. У комплекті з ексклюзивним байком покупцям запропонують шолом та екіпірування Dainese, які також можна оформити у стилі мотоцикла.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.