Harley-Davidson представив ще один електробайк

Суббренд LiveWire, що належить Harley-Davidson, представив другий електромотоцикл під ім’ям Del Mar. Новинка стала молодшим братом першого електробайка марки, який зветься One.

Del Mar збудований на сучасній архітектурі ARROW. У чому її особливість? По-перше, батарея виступає тут як частина силової конструкції, замінюючи раму. По-друге, деякі ключові компоненти, такі як інвертор, контролер та бортовий зарядний пристрій були об’єднані в єдиний блок. У Harley-Davidson LiveWire Del Mar вбудована система GPS та стільниковий зв’язок, що дозволяє оновлювати програмне забезпечення «по повітрю» та інтегрувати нові функції.

Потужність єдиного електродвигуна складає 80 к.с., що приблизно на 20% менше, ніж у LiveWire One. При спорядженій масі 190 кг, Del Mar майже на 25% легше, ніж One. Мала вага дозволяє мотоциклу зберігати виняткову динаміку – перша «сотня» досягається за 3,5 секунди.

У LiveWire заявляють, що серійна версія Del Mar, ймовірно, з’явиться у другому кварталі 2023 року, а ціна складатиме близько 15 000 доларів.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.