Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаМотоHarley-Davidson презентувала лімітовану серію мотоциклів Icons Collection

Harley-Davidson презентувала лімітовану серію мотоциклів Icons Collection

Компанія Harley-Davidson презентувала лімітовану серію мотоциклів Icons Collection як данину поваги американському дизайну. Щороку в серії буде виходити одна-дві моделі з порядковим номером і сертифікатом автентичності.

Першим Harley-Davidson з серії Icons Collection стане класичний ретро-байк Electra Glide Revival – мотоцикл з унікальним дизайном, непідвладним часу. Electra Glide Revival створена за образом Electra Glide 1969 року – першого мотоцикла Harley-Davidson, який в якості додаткового обладнання отримав обтічник Batwing, що став згодом візитною карткою турингов з Мілуокі. Тоді, понад півстоліття тому, обтічник і бічні кофри виготовлялися з білого склопластику, і модель Electra Glide Revival відтворює цей дизайн, але з лакофарбовим покриттям кольору Birch White. А довершить картину «історичний» медальйон на баку і напис «Electra Glide» на передньому крилі. Мотоцикл буде доступний в єдиній колірній схемі, запозиченої у прототипу 1969 року.

Незважаючи на класичний стиль, конструкція Electra Glide Revival і застосовані в ньому технічні рішення дуже сучасні. Electra Glide Revival оснащується двигуном Milwaukee-Eight 114 робочим об’ємом 1868 см3, агрегатованим з шестиступеневою коробкою передач Cruise Drive. Вилка Dual Bending Valve діаметром 49 мм і два регульованих моноамортизатори забезпечує високу плавність ходу. При цьому задні амортизатори встановлені приховано, щоб зберегти у мотоцикла «хардтейльні» обриси, як у Harley-Davidson FL 1960-х.

Пакет систем Harley-Davidson RDRS Safety Enhancements, що входить в базову комплектацію Revival, включає в себе антиблокувальну систему, систему утримання мотоцикла на підйомі і трекшн-контроль, що запобігає прослизанню заднього колеса як від надмірної тяги, так і при скиданні передач. До того ж, Electra Glide Revival отримав інформаційно-розважальну систему Boom! Box GTS з кольоровим сенсорним дисплеєм, двома динаміками в обтічнику, потужною навігаційною системою з управлінням кнопками на пульті та голосовим управлінням при підключенні гарнітури. Вона сумісна з додатками Android Auto і Apple CarPlay.

Всього буде виготовлено 1500 примірників Electra Glide Revival.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img