Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаМотоHarley-Davidson створив окремий бренд для електробайків

Harley-Davidson створив окремий бренд для електробайків

Електричний мотоцикл Harley-Davidson LiveWire, який дебютував в 2019 році, дав назву окремому бренду. Тепер повністю електричні байки LiveWire не будуть називатися Harley-Davidson, хоча випускатимуться тією ж компанія.

Передбачається, що мотоцикли LiveWire будуть орієнтовані на більш молоду аудиторію, яка не може собі дозволити преміальні моделі Harley-Davidson. Нагадаємо, що за єдиний поки в своєму роді Harley Davidson LiveWire в США просять зараз від 29 799 доларів. Для порівняння, новий електрокар Nissan Leaf в Америці зараз вартує 31 670 доларів.

Перший електричний мотоцикл LiveWire, який не буде називатися Harley-Davidson, представлять 8 липня. Для просування нового бренду компанія організовує окремі шоуруми, а також зробить ставку на онлайн-замовлення. Але найцікавіше, що від електрифікації мотоциклів марки Harley-Davidson компанія зовсім не відмовляється. Просто це відбудеться трохи пізніше і на основі технологій, які ще належить розробити відділенню LiveWire.

Все це виглядає так, немов на прикладі моделі LiveWire 2019 року боси компанії переконалися, що їх технології поки не дозволяють створювати електробайки, які відповідають очікуванням клієнтів Harley-Davidson. Тому останнім залишили їх традиційні моделі, а на базі нового бренду почнуть підтягувати свої технічні рішення до потрібного рівня.

Раніше компанія створила окремий бренд для своїх електричних велосипедів. Вони тепер випускаються під маркою Series 1.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img