Suzuki представила новий спорт-турер байк

Інформація про швидку появу спорт-туриста в лінійці мотоциклів з Хамамацу знайшла своє підтвердження – японці офіційно представили наступника GSX-S1000F, який отримав індекс GT.

В основу Suzuki GSX-1000GT ліг нейкед GSX-S1000, продемонстрований навесні цього року. Новий спорт-турер також оснащений 999-кубовою рядною «четвіркою», яка веде своє походження від двигуна GSX-R1000 K5. Мотор відповідає екологічним вимогам Євро-5, максимальна потужність залишилася тією ж, що й у «голого» мотоцикла – 150 к.с. при 11000 об/хв.

На хорошу «спортивну форму» GT натякають також повністю регульовані підвіски KYB і гальмівна система Brembo. А туристична складова проявляється у розвиненому обтічнику з високим вітровим склом, встановленому через гумові демпфери високому кермі, комфортному сидінні, ручках для пасажира і можливості встановлення бічних кофрів.

Мотоцикл отримав повністю світлодіодну оптику з фарами головного світла, які стилістично нагадують Yamaha Tracer. Функцію панелі приладів виконує повноколірний TFT-дисплей діагоналлю 6,5 дюйма, при цьому до нього можна під’єднати смартфон, щоб управляти навігацією, музикою і телефонними дзвінками.

Рекомендована роздрібна ціна Suzuki GSX-1000GT в Європі складе 16 140 євро.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.