Triumph показав прототип мотоцикла Tiger Sport 660

З моменту появи першої інформації про новий Triumph Trident 660 було ясно, що однією моделлю справа не обмежиться. І подальші дії компанії з Хінклі підтверджують, що 660 – це, фактично, нова платформа для цілого ряду середньокубатурних моделей.

На дилерській конференції наприкінці минулого року пройшла інформація про розширення лінійки туристичним ендуро і спортивно-туристичним мотоциклом. Фотографії останнього днями потрапили в Інтернет. Мотоцикл показаний в камуфляжі, але навіть виконання його візерунка гідно особливої ​​уваги. На відміну від конкурентів з чорно-білим піксельним камуфляжем, англійці підготували «мантію» з трикутних логотипів Triumph, і мотоцикл в такому виконанні виглядає по-справжньому круто!

Якщо абстрагуватися від стильного камуфляжу, то видно, що це фактично Trident, оснащений трохи вищими підвісками. Ні про яку «позашляховість» тут не йдеться: Tiger Sport 660 оснащується 17-дюймовими литими колесами та дорожньою гумою, захист картера відсутній.

Ніякої офіційної інформації про модель поки немає, але, судячи з усього, Tiger Sport 660 – цей саме той мотоцикл, який позначався як «спорт-турист» на дилерській конференції. А значить, справжній позашляховий Tiger 660 ще попереду!

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.