Автомобільні бренди
Автомобільні бренди
ГоловнаМотоЯк обрати квадроцикл?

Як обрати квадроцикл?

Першочерговим завданням повинен бути процес зі збору всіх необхідних документів, що підтверджує легальність транспортного засобу. Даний етап дуже важливий, адже він дозволить уникнути придбання вкраденого квадрацикла, і не стати жертвою перекупників.

Дуже важливо знайти майданчик, на якій буде достатньо інформації про транспортний засіб і де можна більш робити ознайомитися з особливостями. Це повинна бути перевірений майданчик, яка дозволить знайти та купити квадроцикл недорого, але при цьому зробити надійну покупку.

Адже покупка уживаного квадрацикла може доставити багато проблем для не розбираються в темі людей, змусити покупця витратити купу часу і грошей, не отримавши бажаного результату.

Як правильно вибрати квадроцикл

При виборі квадроцикла слід ретельно перевіряти корпус, двигун, провести тест-драйв з поточним власником, поцікавитися в причини продажу. Оскільки він є засобом, який постійно відчуває навантаження води та бруду, потрібно вміти виявляти вийшли з ладу деталі.

Перша причина того, що засіб тонуло – велика кількість бруду, глини, або твані в повітряному фільтрі. Багато системи змащуються маслом, яке, при контакті з водою може виходити з ладу створюючи скрипи, бути чинником довгого гальмування або викликати сильне навантаження на кермо при управлінні.

Крім корпусу і нутрощів квадрацикла, потрібно перевіряти сидіння, шини, гальмівні колодки, ручки, фарбування. Не зайвим буде дізнатися витрата палива за кілометр, наявність рідини в гальмівних і очисних системах, фільтрах.

Ще потрібно перевірити:

  • Перевірка корпусу. Більшість старих квадрациклів виконані з пластикового корпусу, на якому будь-які тріщини або пошкодження будуть свідчити про те, що засіб раніше потрапляло в аварію. Так само варто звернути увагу на з’єднання деталей, болти, зварювання і фарбу.
  • Перевірка сидіння. Перевіряти сидіння потрібно по швах, тріщинах на них і розривів. Якщо при знятті сидіння воно здасться вам занадто важким, то найімовірніше чотириколісний був затоплений водою або брудом.
  •  Перевірка керма. Кермо не повинен хитатися, видавати явні скрипи, бути зігнутим, і добре куриться.
  • Перевірка шин. У поточного власника потрібно поцікавитися, коли останній раз мінялися шини, який у них фактор зносу, і чи є на них тріщини. Якщо на шинах ви виявите тріщини, висока ймовірність того, що господар не надто акуратно звертався з технікою і вона довгий час перебувала на сонці без дії.
  • Перевірка фільтрів. Система повітряного фільтра не повинна бути занадто забита брудом, або бути пошкодженої, в іншому випадку, слід подумати над заміною фільтра або попросити у власника невелику знижку.
  • Перевірка рами. Рама квадрацикла повинна бути без будь-яких корозійних явищ, не бути зігнутою, мати в наявності всі болти кріплення і бути однаково зварена в усіх місцях. Якщо ви виявите в рамі різні моделі болтів, різне зварювання або фарбу – це явна причина того, що засіб розбирали та усували зламання.

При їзді справний квадрацикл не повинно вести в сторону, важелі та ручки управління легко перемикаються, рух і гальмування відбувається плавно, без ривків, ударів, або сторонніх звуків.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.

spot_imgspot_img