Yamaha презентувала малокубатурний мотоцикл XSR125

Всім добре відомий зухвалий стріт з ретро-зовнішністю Yamaha XSR900, як і його більш спокійна версія XSR700. А для тих, кому варіанти з двома і трьома циліндрами надлишкові, японці підготували XSR125 – мотоцикл в тій самій стилістиці нео-ретро, ​​але з більш скромним двигуном, оснащенням і ціною.

Yamaha XSR125 оснащена 124-кубовим одноциліндровим двигуном рідинного охолодження, який розвиває максимальну потужність 14,75 к.с. при 10 000 об/хв і крутний момент 11,5 Нм при 8 000 об/хв. Не найвидатніші показники для апарату спорядженою масою 140 кг, але, якщо бадьоро клацати передачі 6-ступеневої коробки, в міському потоці можна відчувати себе прийнятно.

Проте на ходової частини японці не економили. Діагональна рама Deltabox, 37-міліметровий «перевертень», маятник просторової конструкції з моноамортизатором і 17-дюймові литі колеса явно дають зрозуміти, що про поведінку байка на дорозі інженери думали в першу чергу.

XSR125 отримав світлодіодні фару і задній ліхтар, стильну панель приладів в круглому корпусі, але найголовніше, що він зберіг стилістику своїх старших братів. В Європі ця Yamaha буде доступна в трьох кольорах – червоному, чорному і жовтому.

Підпишіться на наш Telegram-канал та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити. А ще ми є у TikTok.