Yamaha розробляє електропідсилювач керма для мотоциклів

Інженери компанії Yamaha працюють над новою системою рульового управління двоколісних транспортних засобів – з інтегрованим електропідсилювачем. Ця технологія, орієнтована насамперед на важкі байки, покликана підвищити стабільність мотоцикла на високих швидкостях і при цьому покращити маневровість при повільному русі.

Система Yamaha EPS працюватиме за принципом «два в одному»: на високих швидкостях вона виконуватиме роль рульового демпфера, а на низьких швидкостях полегшуватиме маневрування. Загалом ця система повинна сприяти зниженню втоми райдера, тобто приводити до підвищення рівня комфорту та безпеки.

На сьогодні прототип системи EPS для двоколісної техніки проходить випробування на кросових мотоциклах Yamaha YZ450FM та YZ250F, які беруть участь у японському чемпіонаті з мотокросу. На підставі отриманих даних інженери знайдуть оптимальне налаштування системи, щоб у найближчому майбутньому застосувати її вже на звичайних дорожніх мотоциклах, насамперед спорт-туристах, круїзерах та важких класиках.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.