Apple відмовилася від розробки власного автомобіля

Компанія Apple повідомила своїх співробітників, які працюють над електромобілем під кодовою назвою Titan, що проєкт закрито, пише Bloomberg.

Остання гучна новина про електромобіль Apple датуються 2022 роком. Тоді з’явилася інформація, що компанія найняла одного з провідних менеджерів Lamborghini, Луїджі Тараборреллі. Він працював над створенням Urus, Huracan та Aventador, а також над «позашляховою» версією Huracan Sterrato. До Тараборреллі Apple залучала до роботи над Titan колишніх інженерів Tesla, Ford, Rivian, Volvo, Mercedes-Benz, McLaren, Porsche та Aston Martin.

Тепер Bloomberg з посиланням на власні джерела повідомляє, що деякі співробітники підрозділу Titan перейдуть в інший відділ, який займається більш перспективною розробкою – штучним інтелектом. Ним керує виконавчий директор Джон Джанандреа, який раніше працював у Google. Інша частина співробітників, ймовірно, потрапить під скорочення, проте в самій Apple поки що відмовляються коментувати їх подальшу долю.

Видання припускає, що на рішення про закриття проєкту Titan вплинули ринкові тенденції – попит на електромобілі знижується, а деякі автовиробники, за чутками, більше не хочуть інвестувати в розробку суто електричних машин. Крім того, зростає конкуренція з боку Китаю, який пропонує доступні та технологічні електромобілі по всьому світу.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.