Чи готовий Оскар Піастрі до дебюту у Формулі-1?

Оскар Піастрі — чемпіон Формули-2 та багатьох юнацьких чемпіонатів. Його називають одним із найперспективніших молодих талантів в історії, а їх вже було багато. Чи зможе він виправдати надії команди McLaren, яка позбулася досвідченого пілота заради нього? Чи вийде в нього нав’язати конкуренцію беззаперечному номеру один у британській команді — Ландо Норрісу? У цьому сезоні ми дізнаємося відповіді на ці питання та зможемо особисто пересвідчитися у таланті юнака. Дивитися Формулу 1 може бути не тільки цікаво, а й прибутково. Для цього заходь на GGBET та роби ставки на переможця Гран-прі.

Що ми знаємо про Оскара?

Достатньо сказати один факт — останні три роки він тільки перемагає. Юний талант спочатку зайняв перше місце у Формулі Рено, а потім впродовж двох сезонів встиг стати найкращим у вищих серіях. До нього таким могли похизуватися лише декілька пілотів. З подібним резюме й не дивно, що за нього боролися найкращі команди світу. Таким серіям перемог у свій час не могли похизуватися ні Льюїс Гамільтон, ні Макс Ферстаппен, які також приходили у Формулу-1 у юному віці в статусі вундеркіндів. Але чи зможе хлопець витримати такий тиск? Він впевнений, що так. Юний талант вже встиг сказати, що в його силах закінчити сезон вище у турнірній таблиці, ніж його напарник по McLaren Ландо Норріс.

Треба одразу визначити його сильні сторони:

  1. Фантастична швидкість. У юнацьких серіях він досить часто був найшвидшим у кваліфікаціях.
  2. Вміння оцінювати ситуацію та наявні ризики. Оскар досить часто йде на обгін, проте тільки у тому разі, коли є шанс виконати його вдало та без негативних наслідків для себе та опонента.
  3. Гарні психологічні якості, як для новачка. Оскар вже вміло поводить себе на публіці, не піддається зайвому тиску та впевнений у своєму успіху.

Варто також згадати, з яким скандалом молодий талант переходив до Формули-1. Річ у тому, що за нього вели боротьбу дві команди — «Альпін» та «МакЛарен». Перша з них, здавалось, мала перевагу, оскільки Піастрі був членом їхньої юнацької програми та мав контракт. Менеджери «Альпін» навіть встигли зробити анонс, що юнак замінить Фернандо Алонсо у сезоні 2023 року. Проте у Піастрі були інші плани. Він спростував інформацію та вказав, що не буде членом цієї команди. Пізніше стало відомо, що він підписав контракт з McLaren. Справа навіть дійшла до Ради FIA, що розв’язувала це питання. Непоганий інфопривід створив хлопець, який навіть ще не дебютував у Формулі-1. У результаті контракт із МакЛарен був визнаний таким, що укладений згідно з усіма правилами, а тому Піастрі став членом британської команди.

З якими цілями він йде у дебютний сезон?

Піастрі зовсім не боїться невдачі, що спіткала його попередника — Данієля Ріккардо. Нагадаємо, що зірковий пілот із тріском провалився у минулих сезонах, так і не налаштувавши досить складний болід під себе. Проте новачок впевнений, що зможе підлаштуватись та досягти більшого успіху, ніж австралієць. Це можна легко пояснити, оскільки така точка зору ґрунтується на його минулому. Піастрі щорічно змінював чемпіонати та боліди, кожного разу вдало адаптувавшись та здобуваючи перемоги. Тому в нього є повне право вважати, що і в цей раз все закінчиться успіхом.

Не дивлячись на самовпевненість, він чітко зазначає, що йому треба ще багато вчитися, щоб гідно конкурувати з найкращими пілотами у світі. Піастрі у своєму дебютному сезоні прагне отримувати насолоду від перебування у Формулі-1 та у такій славетній команді, як McLaren. Тільки в такому разі, як каже хлопець, можна досягти успіху.

Подивимось, що Оскар Піастрі покаже у Формулі-1. Він вже всіх переміг у юнацьких серіях, а тепер треба зробити найскладніше — стати найкращим пілотом.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.