Дебютував крос-ліфтбек Peugeot 408 для Європи

Новий PEUGEOT 408 виявляється несподівано неординарним автомобілем, як в історії самого бренду, так і на ринку автомобілів в цілому. З новим 408 бренд PEUGEOT демонструє вершину креативності своєї команди, пропонуючи новий динімчний силует фастбека який взбирається на вершину С-класу. Цей новий PEUGEOT пропонує граціозний та унікальний дизайн, досконалість інженерії, зосереджену на ефективності та розумній електрифікації, а також емоції, які надають передові технології.

Яскрава новинка з її емоційним дизайном, гострими гранями, сміливими лініями корпусу задає нові стандарти класу, виступаючи еталоном і зразком того, як повинен виглядати сучасний динамічний фастбек.

PEUGEOT 408 має граційний силует, що типово для моделей бренду та робить автомобіль ще більш впізнаваним. Його лінії чіткі, решітка радіатора забарвлена в колір кузова, що ідеально поєднується з передньою частиною та дає змогу новому 408 гордо похизуватися новою емблемою PEUGEOT.

Несподіваним рішенням є перевернутий задній бампер, що робить зовнішній вигляд новинки більш суровим та солідним. PEUGEOT 408 надійно стоїть на колесах діаметром 720 мм, а культові 20-дюймові диски мають проривний геометричний дизайн.

Спереду світлодіодні матричні фари, що виконані за технологією PEUGEOT Matrix LED. Дані фари забезпечують більшу ефективність освітлення і безпеку руху. Ззаду використовується технологія Full LED: світлодіодні ліхтарі виконані у вигляді трьох «пазурів», що створює фірмовий «світловий підпис» та ідеально інтегрує 408 у сімейство PEUGEOT.

Новинка є справжнім прикладом еволюції дизайну і технологій. Наприклад, радар для систем допомоги при водінні ховається за новим логотипом: це стало можливим завдяки використанню нових матеріалів, які сумісні з радіолокаційними хвилями. Таким чином, логотип вдалося розмістити точно по центру решітки радіатора, а номерний знак перемістився трохи нижче.

 1. Сучасна конструкція, висока ефективність

Новий PEUGEOT 408 побудований на основі нової генерації платформи EMP2 (Efficient Modular Platform 2), яка дозволяє створювати автомобілі з різними типами силових установок в межах однієї моделі. Для новинки запропоновані як традиційні ДВС-версії, так і електрифіковані модифікації. Наприклад, уже зі старту продажів, для Нового PEUGEOT 408 будуть доступні дві версії у вигляді гібрида (Plug-In Hybrid, з можливістю зарядки від розетки).

Новий PEUGEOT 408 має довгу колісну базу 2,787 м, що забезпечує достатньо комфортний простір для задніх пасажирів. Загальна довжина новинки становить 4,69 м, а ширина – 1,859 м із складеними дзеркалами.

Об’єм багажного відсіку в стандартному варіанті становить 536 літрів. При складанні заднього дивана, об’єм багажного відсіку збільшується до максимального значення в 1 611 літри.

Новий PEUGEOT 408 пропонується з колісними дисками розмірністю від 17 до 20 дюймів. А також – з висококласними шинами, які сприяють підвищенню ефективності в їзді, зниження опору коченню, поліпшенню зчеплення з дорогою. Все в повній відповідності з вимогами Бренду в питаннях еталонної поведінки автомобіля на дорозі.

 1. Досконалість та ефективність в серці автомобіля

Під час проектування та розробки нового 408, команда PEUGEOT поставила собі за ціль збільшення ефективності новинки, за рахунок зменшення споживання палива та обмеження викидів CO₂.

Особливу увагу було приділено аеродинаміці нового PEUGEOT 408, щоб покращити енергетичний баланс. Бампер, кришка багажника, дифузор, стійки кузова, дзеркала, екрани під кузовом і тд – всі частини кузова були оптимізовані. Це вдалося завдяки тісній співпраці між дизайнерами PEUGEOT та інженерами з аеродинаміки – співпраця, яка натхненна роботою команди дизайнерів і інженерів PEUGEOT під час створення гіперкара 9X8.

Та оскільки для Бренду слова «Power of Choice» – це не порожній звук, то для досвідчених пілотів і вимогливих клієнтів Новий PEUGEOT 408 пропонуватиме відразу два Plug-in гібрида:

 • PLUG-IN HYBRID 225 e-EAT8 – привід на передні колеса, комбінація двигуна PureTech потужністю 180 к.с. (132 кВт) і електродвигуна потужністю 81 кВт, використання трансмісії e-EAT8, викиди CO₂ від 26 г / км, запас ходу на електротязі до 59 км (згідно WLTP, в процесі уточнення);
 • PLUG-IN HYBRID 180 e-EAT8 – привід на передні колеса, комбінація двигуна PureTech потужністю 150 к.с. (110 кВт) і електродвигуна потужністю 81 кВт, використання трансмісії e-EAT8, викиди CO₂ від 25 г / км, запас ходу на електротязі до 60 км (згідно WLTP, в процесі уточнення).

Обидві версії гібридів оснащені батареєю типу «Літій-Іон» має ємність 12,4 кВт·год і потужність 102 кВт. Доступні два типи бортових зарядних пристроїв: стандартний однофазний зарядний пристрій на 3,7 кВт і додатковий однофазний зарядний пристрій на 7,4 кВт.

Стандартний час заряджання в залежності від типу зарядного пристрою:

 • Від домашньої зарядної станції типу  Wall Box потужністю 7,4 кВт (32 А) і однофазного вбудованого зарядного пристрою на 7,4 кВт – повна зарядка за 1 годину 55 хвилин.
 • Від посиленої розетки (16 А) і з однофазним вбудованим зарядним пристроєм потужністю 3,7 кВт – повна зарядка за 3 години 50 хвилин.
 • Від стандартної розетки (8 А) і за допомогою однофазного вбудованого зарядного пристрою (3,7 кВт) повна зарядка займає приблизно 7,5 годин.

Також доступний двигун внутрішнього згоряння: 1,2-літровий 3-циліндровий бензиновий двигун PureTech потужністю 130 к.с., який відповідає останнім нормам викидів CO₂. Слід зазначити, що всі двигуни нового PEUGEOT 408 оснащені 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач, що гарантує спокій і ефективність.

Для даної моделі відсутня версія з дизельним двигуном, але запланований вихід повністю єлектричної версії.

 1. Високотехнологічні інновації та системи допомоги водієві

У салоні Нового PEUGEOT 408 вас зустрічають численні сучасні системи допомоги водієві, які відображають високотехнологічну суть моделі 408 і демонструють все «ноу-хау» Бренду.

На борту нового PEUGEOT 408 широкий спектр систем допомоги водієві останнього покоління, які отримують інформацію, зібрану 6 камерами та 9 радарами, які роблять керування, маневрування та подорожі більш безпечими та плавними.

Одним з кращих прикладів подібного є пакет Drive Assist 2.0 (буде доступний трохи згодом), який робить ще один крок до автономного водіння. Даний пакет включає в себе адаптивний круїз-контроль, систему утримання в смузі руху, а також дві нові функції:

 • напівавтоматичне перестроювання по смугах – система передбачає, що водій обжене автомобіль попереду і потім допоможе йому повернутися в свій ряд, працює на швидкості від 70 км/год до 180 км/год;
 • підтримання рекомендованої швидкості – система пропонує водієві підлаштувати свою швидкість руху (прискориться або сповільниться) відповідно до знаків швидкісних лімітів.

Крім того, новинка готова здивувати обладнанням, яке раніше зустрічалося тільки в автомобілях преміум класу. Наприклад:

 • радари далекого радіусу дії (75 метрів) для системи контролю «сліпих зон» дзеркал заднього виду;
 • система попередження втоми водія, яка виявляє порушення пильності під час тривалої їзди та на швидкості понад 65 км/год, аналізуючи мікрорухи керма.
 • система нічного бачення Night Vision, яка виявляє тварин та пішоходів перед транспортним засобом вночі або в умовах поганої видимості;
 • попередження про перехресний трафіку ззаду;
 • камера заднього виду з 180-градусним кутом огляду і HD-розширенням;
 • система допомоги при паркуванні з 360-градусним «круговим» оглядом і чотирма камерами (спереду, ззаду, справа, зліва);
 • підігрів лобового скла по всій площі та підігрів рульового колеса;
 • авто-перенастроювання дзеркал заднього виду при виборі передачі заднього ходу.

Звичайно, Новий PEUGEOT 408 пропонує максимально широкий спектр обладнання, систем, функцій, технологій, які перебувають на варті безпеки та комфорту в кожній поїздці:

 • адаптивний круїз-контроль з функцією «Stop & Go» (для автомобілів з АКПП EAT8), який дозволяє підтримувати задану дистанцію до автомобіля попереду;
 • адаптивний круїз-контроль з робочим діапазоном швидкостей від 30 км/год (для автомобілів з МКПП), який дозволяє підтримувати задану дистанцію до автомобіля попереду;
 • система автоматичного екстреного гальмування АЕВ (Automatic Emergency Braking), яка розпізнає автомобілі, пішоходів, велосипедистів, працює вдень і вночі на швидкостях від 7 км/год до 140 км/год, а також може подавати сигнал-попередження;
 • активний контроль рядності і попередження про ненавмисному перетині ліній розмітки ряду (з корекцією курсу в рамках свого ряду/смуги руху;
 • автоматичне перемикання світла «дальній / ближній»;
 • розширена система розпізнавання дорожніх знаків (обмеження швидкості, знак зупинки, односторонній рух, заборона обгону, кінець заборони на обгін, пр.);
 • люк із шторкою проти сонця;
 • електричне гальмо стоянки з керуванням кнопкою (у всіх версіях).
 1. Справжня насолода від водіння завдяки PEUGEOT i-Cockpit®

Концепція облаштування інтер’єру PEUGEOT i-Cockpit® – це вже частина ДНК Бренду. З кожним поколінням та моделлю оригінальний фірмовий салон поліпшується і вдосконалюється. Новий PEUGEOT 408 стає символом змін в питаннях ергономіки, якості, дизайну, технологій. У тому числі – завдяки новій інформаційно-розважальній мультимедійній системі PEUGEOT i-Connect®.

Салон PEUGEOT i-Cockpit® в Новому PEUGEOT 408, як і більшість новинок бренду, виконаний за принципом «центрального місця для водія-пілота»: все побудовано навколо екрану, який задає оптимальну ергономіку посадки водія. Але це проявляється максимально акуратно, що пасажир не буде відчувати себе обділеним: наприклад, центральна консоль навмисно розгорнута і «відкрита» в бік пасажира. Бажання створити баланс між двома людьми спереду – це був один з пріоритетів при компонуванні і формуванні стилю інтер’єру.

Примітна арка центральної консолі переходить в спеціальний слот, де облаштована ніша з бездротовою зарядкою для смартфона. Інша частина центральної консолі спроектована так, щоб служити для розміщення речей і досягнення більшого комфорту в дорозі – адже тут знайшли собі місце:

 • два підстаканники великого діаметра;
 • чотири роз’єми USB Type-C (для зарядки і передачі даних);
 • безліч ніш і відсіків для речей (до 34 літрів об’єму);
 • зручний підлокітник.

Унікальний дизайн інтер’єру підкреслений різноманітністю оздоблювальних матеріалів і декору в салоні. Наприклад, світлодіодна «атмосферна» підсвічування (8 кольорів на вибір) висвітлює центральну консоль і дверні панелі. Останні, в свою чергу, мають покриття з тканини або алькантари, а також прикрашені алюмінієвим декором.

 1. Мультимедіа i-Connect and i-Connect Advanced

Нова інформаційно-розважальна мультимедійна система PEUGEOT i-Connect об’єднує найкраще з двох світів – світу автомобілів та світу смартфонів. Все залежить лише від бажань власника. Навіть «власників»: адже дана система може зберігати до восьми профілів користувачів, що дуже зручно і ергономічно. Один дотик дисплея – і ось вже вибрані відповідні налаштування!

Функція інтеграції смартфонів і відображення їх інформації тепер бездротова. Крім того, за допомогою технології Bluetooth можна одночасно підключити два телефони.

Центральний 10-дюймовий сенсорний HD-дисплей простий в налаштуванні, пропонує багатовіконний режим і підтримку «віджетів» або ярликів. Плюс він дуже швидко відгукується на дотик – прям, як планшет або смартфон.

Мультимедійна система PEUGEOT i-Connect Advanced забезпечує максимальну ефективність і точність навігації, завдяки технології TomTom connected. В даному випадку, навігаційна карта може відображатися на всій площі 10-дюймового дисплея, що підвищує зручність використання. Також передбачена функція оновлення карти «по повітрю».

Команда «OK, PEUGEOT» підключає функцію голосового управління. Причому фрази можна вимовляти природним чином, ніби це діалог з людиною. Голосові команди дають можливість управляти запитами і різними функціями інформаційно-розважальної системи. У підсумку – все це просто зручно і безпечно у використанні.

 1. Зручні і комфортабельні сидіння, якісний звук

Новий PEUGEOT 408, розроблений як фастбек найвищого класу С-сегменту, тому пропонує широкий вибір обладнання, розробленого для насолоди від далеких подорожей та буденних поїздок по місту.

Дизайн сидінь Нового PEUGEOT 408 розроблений так, щоб забезпечити максимальний комфорт – як візуальний комфорт від споглядання, так і комфорт посадки. Важливо відзначити, що передні сидіння мають AGR-сертифікат схвалення (Aktion für Gesunder Rücken, Кампанія «За здорову спину»). Дані крісла відрізняються чудовою ергономікою і зручністю посадки, а також широкими діапазонами регулювань. Нарешті, передні сидіння можуть бути оснащені 10-позиційними електричними регулюваннями з двома налаштуваннями пам’яті, а також 8-ми секційним масажем з 5-ма режимами роботи.

Задній простір особливо великий завдяки довгій колісній базі 2,787 м, що робить новий 408 найбільш просторим PEUGEOT для задніх пасажирів: у них є 188 мм простору для колін.

На другому ряду сидінь пасажирів зустрічає відмінний простір: завдяки довгій колісній базі 2,787 м, що робить новий 408 найпростішим PEUGEOT для задніх пасажирів. Крім того, ззаду передбачено два роз’єми USB Type-C (починаючи з комплектації Allure), які можна використовувати і для зарядки смартфона, і для передачі даних.

Ідеальну атмосферу салону доповнює ідеальне звучання висококласної аудіосистеми FOCAL® Premium Hi-Fi. Особливістю даної системи є 10 динаміків, які створені по ексклюзивними запатентованими технологіями:

 • чотири високочастотних алюмінієвих динаміка-твітера з перевернутим куполом;
 • чотири низькочастотних динаміка з мембраною (діафрагмою) Polyglass і кріпленням TMD (Tuned Mass Damper);
 • один центральний динамік з мембраною (діафрагмою) Polyglass;
 • один каплеподібний сабвуфер PowerFlower™.

Новий PEUGEOT 408 вийде на європейський ринок на початку 2023 року. PEUGEOT 408  – це автомобіль із глобальними амбіціями, який спочатку буде вироблятися в Мюлузі, Франція, для європейського ринку, а потім вийде на китайський ринок та почне локальне виробництво на заводі в Ченду в Китаї.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.