Дебютував новий седан Peugeot 408

Компанія Peugeot показала новий 408-й, який отримав зовнішність у стилі Peugeot 308, а також повністю новий салон з фірмовою архітектурою i-Cockpit. Седан поки що призначений лише для китайського ринку, але модель з цим індексом незабаром з’явиться й у Європі.

У найкращі роки Peugeot 408 розходився 100-тисячними накладами, але з 2015-го продажі седана в Китаї неухильно знижувалися і до 2020-го досягли «дна» – 9206 штук. У 2021 році почалося відновлення продажів, тому концерн Stellantis не став затягувати з оновленням моделі.

Рестайлінг Peugeot 408 виявився досить серйозним. Седан виконаний у стилістиці «естетики левової душі», і в цілому повторює європейський Peugeot 308. Спереду – вузькі фари, «ікла» ходових вогнів і решітка радіатора без рамки, в центрі якої розміщений новий логотип. Ззаду – ліхтарі з темною перемичкою.

Поки що оновлений 408-й представлений лише у версії з турбомотором 1.6 (170 к.с.) та 6-ступеневим «автоматом» Aisin. Салон у рестайлінгового седана абсолютно новий. Раніше інтер’єр виглядав простакувато, але тепер йому дісталася фірмова архітектура i-Cockpit з віртуальною панеллю приладів над кермом та клавішами на центральній консолі. Більшість елементів у моделі оригінальні, а замість мініатюрного джойстика управління трансмісією збережено класичний важіль. Центральний дисплей діагоналлю 12 дюймів – стандартне оснащення.

Тим часом для Європи Peugeot готує свій 408-й. Це буде крос-ліфтбек, уніфікований з моделлю Citroen C4. За попередніми даними, новинку запропонують у кількох версіях – зі звичайними бензиновими двигунами та гібридними установками.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.