Експерти назвали головні «болячки» китайських автомобілів

У багатьох китайських автомобілів у процесі експлуатації виникають однакові проблеми. Про це розповіли представники сервісних центрів, які займаються ремонтом та обслуговуванням саме автомобілів з Піднебесної.

У результаті експерти назвали сім головних «болячок» китайських автомобілів. Найчастіше від низьких температур страждає електроніка. Наприклад, моделі Dongfeng, у яких відмовляють кисневі датчики та система ABS.

Також існують проблеми з силовими установками. Наприклад, власники Chery Tiggo регулярно стикаються з течією радіатора охолодження двигуна та зі швидким зносом ременя ГРМ. Автовласники часто скаржаться й на ступичні підшипники, які стають непридатними вже на 50 тисячах кілометрів пробігу.

Іншою серйозною проблемою у китайських автомобілів є поломка коробки передач або блоків її управління. Найчастіше у моделей JAC виходять з ладу варіатори, а у Changan роботизована трансмісія регулярно перегрівається.

Багато власників Geely стикаються з проблемами у підвісці вже на пробігу 20 000 кілометрів. Найчастіше власники таких машин звертаються з розбитими важелями рульового управління та порваними сайлентблоками.

Чимало випадків проблем з системою турбокомпресора у різних моделей Haval. Зокрема, виходить з ладу актуатор турбіни.

Підпишіться на наш Telegram, Facebook та WhatsApp або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.