Ford Bronco вийде на європейський ринок

Компанія Ford підтвердила появу позашляховика Bronco на європейському ринку. Модель продаватимуть у деяких країнах, причому обсяги постачання будуть дуже обмежені.

Поки що немає ні цін, ні переліку комплектацій, але відомо, що позашляховик запропонують лише у версії з чотирма дверима, тоді як по той бік Атлантики модель має і дводверний варіант. Початковий Bronco комплектуватиметься заднім диференціалом з блокуванням, довгохідною підвіскою та посиленими бамперами. Також обіцяні підтримка Apple CarPlay, Android Auto та аудіосистема Bang & Olufsen з десятьма динаміками та сабвуфером.

За доплату для Bronco можна буде замовити передній диференціал, що блокується, стабілізатор з гідрозамком, що покращує артикуляцію коліс, а також набір систем Trail Toolbox, куди увійде низькошвидкісний круїз-контроль Trail Control, функція руху в одну педаль Trail One-Pedal Drive та помічник маневрування, що знижує радіус розвороту на 40 відсотків. Збережеться і просунута система перемикання їздових режимів G.O.A.T із сімома профілями.

Головна загадка – гамма двигунів. У США покупці Bronco можуть вибрати з бензинової «турбочетвірки» 2.3 EcoBoost (274 к.с. та 420 Нм), турбованого V6 2.7 EcoBoost (314 к.с. та 542 Нм) або бітурбомотора V6 3.0 EcoBoost (424 к.с., 597) коли йдеться про Bronco Raptor. Молодший агрегат поєднується з 7-ступеневою «механікою» Getrag або 10-ступеневим «автоматом», два інших – тільки з «автоматом».

Які мотори будуть у європейського Bronco, стане відомо трохи згодом. Старт продажів у Старому Світі запланований на кінець 2023 року.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.