Ford оновив Mustang Mach-E для Європи

Ford представив оновлений Mustang Mach-E для Європи. Він отримав багатше обладнання у стандартній комплектації, зміни в екстер’єрі та інші менш значні покращення.

Тепер електромобіль стандартно оснащується інтелектуальним круїз-контролем 2.0. Ця система може регулювати швидкість автомобіля не тільки відповідно до обмежень швидкості, які прописані в навігаційній системі, але і з урахуванням майбутніх поворотів і розворотів. Круїз-контроль використовує інформацію, зібрану камерою переднього виду, та поєднує її з даними навігаційної системи.

Відтепер для кросовера доступний новий рівень комплектації Premium, який є доступним як для моноприводної, так і для повнопривідної версії. Він отримав 19-дюймові колеса, адаптивні світлодіодні фари з функцією автоматичного включення дальнього світла, електропривід сидінь водія та пасажира, а також червоні гальмівні супорти у поєднанні з чорними декоративними елементами на кузові. Крім іншого, доступні нові кольори кузова Vapor Blue та Carbonized Gray.

Змінено й деякі інші показники. Задньопривідні та повнопривідні версії, оснащені батареєю на 91 кВт-год, тепер можуть буксирувати куди важчі причепи вагою 1500 кг, що на 500 кг більше, ніж раніше.

Ford, схоже, задоволений результатами Mustang Mach-E на європейському ринку. На сьогодні продажі електромобіля перевершують показники бензинового купе Mustang у співвідношенні 8:1. Що важливіше, близько 80% покупців Mustang Mach-E перейшли з автомобілів інших марок.

До речі, ви маєте можливість придбати аксесуари з логотипом Ford Mustang у нашій крамниці – собі або на подарунок.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.