Ford передав американським школам утоплені Mustang

Компанія Ford знайшла несподіване застосування потерпілим у результаті повені «Мустангам». Їх передали до майстерень для навчання школярів та студентів.

Координатор Ford підтвердив, що велика партія Mustang потонула в Нью-Гемпширі через шторм. Було вирішено зберегти машини як навчальний посібник для майбутніх автомеханіків. Також школам передали пошкоджені внаслідок транспортування та вкрадені автомобілі: документи оформили таким чином, щоб такі «Форди» ніколи не повернулися на дороги.

Ford Mustang отримають не всі майстерні: комусь дістануться F-150, Explorer, Transit, Escape або Super Duty. Втім, викладачі курсів автомеханіків раді будь-яким навчальним посібникам: отримати автомобіль дуже складно, списки настільки великі, що можна чекати вічно. Для залучення молоді краще за дослідний зразок нічого немає. Крім Ford, аналогічні програми просувають GM та Stellantis, але машин для студентів все одно не вистачає.

Ford особливо наголошує, що пошкоджені машини передають школам як металолом. Це не означає, що вони неспроможні пересуватися своїм ходом: головна проблема не у технічному стані, а в юридичному статусі.

Підпишіться на наш Telegram та Facebook або читайте нас в Google News, щоб нічого не пропустити.